KONST / Litografier / Färglitografi 14257386
nr 1425 7386
Färglitografi
"Det inre af Öfverståthållarhuset i Stockholm". Färglitografi, bildmått: 10x17, yttermått inklusive ram: 24x27 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 18 oktober 2021
kl 18:02:51
17/10 16:54:34